Úvodní stránka / Služby

Provádíme zakázkové truhlářské práce jakéhokoliv rozsahu. Ve výrobě používáme různých materiálů: masiv, lamino a dýhu. Při komunikaci, návrhu a realizaci zakázky, vždy našemu zákazníkovi doporučujeme vhodný a kvalitní materiál, dle zadaných specifikací, provedení a finančních možností.

Vyrábíme pro koncové zákazníky a firmy jakéhokoliv zaměření od drobných kanceláří až po hotely a restaurace.

Při výrobě nábytku používáme materiál od společností Kronospan, Egger, DDL, Kaindl. Kování od společností Blum, Hettich, Haffele  a dřezy například Franke. Kuchyňská dvířka mohou být od společnosti Trachea.

Vyrábíme:

  • Kuchyňské linky
  • Nábytek a doplňky pro obývací pokoje
  • Nábytek a doplňky pro ložnice a dětské pokoje
  • Nábytek a doplňky pro koupelny a toalety
  • Vestavěné skříně
  • Schodiště
  • Drobné dřevostavby

 

Kuchyňské linky

Kuchyně je základ každého domu. Před výrobou kuchyňské linky a doplňků všechny nápady a požadavky konzultujeme s naším zákazníkem a snažíme se nejefektněji využít každého místa, aby kuchyňská linka byla účelně provedená z kvalitního materiálu a design podléhal všem požadavkům a představám zákazníka.

 

Obývací pokoje

Díky rozmanitosti staveb se i my můžeme kreativně realizovat. Obývací pokoj patří mezi nejpoužívanější místnost pro odpočinek a relaxaci, ale také pro hosty vašeho domu. Proto každý náš vytvořený obývací pokoj nebo části nábytku či doplňky navrhujeme spolu se zákazníkem tak, aby tvořily elegantní místnost a příjemnou atmosféru.

 

Ložnice a dětské pokoje

Pro tyto místnosti nejvíce vyrábíme postele a skříně na míru. Dle požadavků zákazníka a prostoru, navrhujeme důmyslně propracovaný systém. V těchto místnostech dbáme na dostatek úložných prostorů a na vhodně zvolený styl pro odpočinek, radosti dětí a eleganci.

 

Koupelny

Skříňky, police, koše a další doplňky vyrábíme na míru. Každá koupelna a toaleta je stavebně odlišná a po konzultaci se zákazníkem a předloženém návrhu realizujeme zakázku.

 

Vestavěné skříně

Realizujeme specifické druhy a typy skříní s důmyslnými systémy. Pro potřebu zákazníka vyrobíme jakýkoliv typ vestavěné skříně. Volíme kvalitní materiál a elegantní provedení.

 

Schodiště

Výroba celého schodiště na míru nebo dřevěné obklady betonových či kovových schodišť. Realizujeme se i v bezpečnostních prvcích, jako jsou dřevěná zábradlí, dřevěné branky a ohrádky proti zabránění pádu malých dětí ze schodišť.

 

Pomáháme vytvářet kvalitní zázemí pro moderní styl života.